Wypełnij formularz
i otrzymaj bezpłatną wycenę

Zostaw nam kontakt do siebie, a my oddzwonimy do Ciebie i przedstawimy ofertę dopasowaną do potrzeb Twojego biznesu.

DEVOPS Engineer

Miejsce pracy: Warszawa

wdrażanie aplikacji w platformach Azure i Google Cloud z wykorzystaniem zagadnień deployment’u;, praca z kontenerami Docker oraz z platformą Kubernetes;, rozwój nieszablonowych aplikacji dla naszych klientów w oparciu o język programowania PHP;, praca w oparciu o metodyki zwinne.

roczne doświadczenie w charakterze DevOps’a i w projektowaniu aplikacji typu Microservice;, swoboda w pracy z kontenerami Docker oraz z platformą Kubernetes;, znajomość deployment’u, oraz zagadnień CI/CD;, swoboda w komunikowaniu się w języku angielskim.
Mile widziane:
umiejętność estymacji usług cloudowych.

poznasz najnowsze technologie i aplikacje oparte o Azure Cloud i Google Cloud;, poznasz zagadnienia aplikacji w architekturze rozproszonej;, zyskasz dostęp do aktualnych szkoleń i ścieżki certyfikacji Microsoft Azure i Google;, rozwiniesz nieszablonowe aplikacje dla naszych klientów;, będziesz nieocenionym wsparciem zespołu w temacie deployment’u;, dołączysz do miejsca, w którym przyjazna atmosfera i dobre relacje naprawdę są ważne :);, rozwiniesz swoje umiejętności w Kubernetes;, będziesz częścią zespołu developerów, którzy pracują w oparciu o metodyki zwinne.

Administratorem danych jest Performance Media spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. (dawniej Performance Media Poland sp. z o.o.)  z siedzibą w Warszawie, ul. Idzikowskiego 19, 02-704 Warszawa (dalej „PM”). Podanie danych jest dobrowolne, są one wykorzystywane w dla celów rekrutacji prowadzonych przez PM, na podstawie zgody lub na żądanie Kandydata (art. 6 ust. 1 lit. a oraz lit. f RODO). Dane mogą być przekazywane podmiotom, z pomocą których PM prowadzi rekrutacje. Istnieje możliwość cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, żądania do nich dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia. Dane przechowywane są do cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu. Każdemu przysługuje prawo skargi do organu nadzorczego ds. ochrony danych. Pytania dot. dziedziny prywatności w PM prosimy kierować pod adres: rodo [malpka@] performance-media.pl