Wypełnij formularz
i otrzymaj bezpłatną wycenę

Zostaw nam kontakt do siebie, a my oddzwonimy do Ciebie i przedstawimy ofertę dopasowaną do potrzeb Twojego biznesu.

Junior Recruitment Specialist

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków:

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych;
  • tworzenie treści ogłoszeń i publikacja ich na portalach rekrutacyjnych;
  • rekrutacja kandydatów z wykorzystaniem metody direct search;
  • współpraca z Managerami w ramach prowadzonych procesów;
  • kształtowanie pozytywnego candidate experience.

Nasze wymagania:

  • min. rok doświadczenia w kompleksowym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne;
  • doświadczenie w tworzeniu ogłoszeń rekrutacyjnych – docenimy kreatywne podejście w przygotowywaniu treści ofert pracy, które przyciągną uwagę kandydatów;
  • znajomość i umiejętność dobierania odpowiednich narzędzi rekrutacyjnych;
  • umiejętność skutecznego wykorzystywania metody direct search;
  • znajomość najnowszych trendów rekrutacyjnych – śledzisz co obecnie jest na topie w rekrutacji i starasz się wprowadzać innowacyjne metody do swojej pracy;
  • nieszablonowe podejście do tematu rekrutacji - pomysłowość w sposobie poszukiwania i pozyskiwania kandydatów to coś, co na pewno docenimy;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • kontaktowość, otwartość, łatwość w nawiązywaniu relacji - po prostu lubisz ludzi, a ludzie lubią Ciebie 😊.

To oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju w różnych obszarach HR;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w jednej z największych agencji marketingu internetowego w Polsce;
  • świetna atmosfera pracy i fajni ludzie na pokładzie;
  • środowisko nastawione na wymianę wiedzy i dzielenie się dobrymi praktykami;
  • wspieramy samodzielność i inicjatywę, zapewniamy wyzwania - it’s up to you!