Wypełnij formularz
i otrzymaj bezpłatną wycenę

Zostaw nam kontakt do siebie, a my oddzwonimy do Ciebie i przedstawimy ofertę dopasowaną do potrzeb Twojego biznesu.

PHP Developer

Miejsce pracy: Lublin

Język PHP nie ma dla Ciebie tajemnic? Chcesz dołączyć do ludzi, dla których programowanie to pasja?, , Szukasz miejsca, w którym będziesz mógł się rozwijać?, , Jeśli tak, to właśnie Ciebie szukamy! Stań się częścią najlepszej agencji digitalowej w Polsce!

biegła znajomość OOP PHP 7;, zna i stosuje w praktyce zasady SOLID, wzorce projektowe, Clean Code;, dobrze zna środowisko Symfony 4;, praca z bazami danych (SQL / NoSQL) nie sprawia mu problemu;, zna narzędzia wersjonowania i schemat działania GIT, Gitflow;, zna środowisko Linux, a pojęcia ssh, curl czy chmod nie są mu obce;, swobodnie porusza się po dokumentacji technicznej w języku angielskim.
Mile widziane:
znajomość JavaScript (Angular), Docker;, doświadczenie w pracy z usługami Azure / Google Cloud;, próbka kodu - Github / Bitbucket itp.

dołączysz do przyjaznego i zgranego zespołu developerów;, będziesz pracować z ludźmi nastawionymi na rozwój, dzielnie się wiedzą i dobrymi praktykami;, do perfekcji opanujesz pisanie czystego kodu - code review to dla nas chleb powszedni;, będziesz rozwijał nieszablonowe aplikacje dla naszych klientów, które nawet za kilka lat będą łatwe w utrzymaniu;, będziesz mógł liczyć na wsparcie doświadczonych kolegów;, poznasz najnowsze technologie m.in. Google, MS Azure, Amazon.